Opendeurdag SBB-hoofdkantoor voor medewerkers en familie

Beste collega,

Na de succesvolle make-over van onze kantoren in o.a. Bekkevoort, Diksmuide, Hasselt, Maldegem en Loppem, kreeg de voorbije maanden ook ons hoofdkantoor in Leuven een grondige facelift. En het resultaat? Dat mag zeker gezien worden.

Daarom nodigen we alle medewerkers van harte uit op zondagnamiddag 11 oktober 2026 voor een rondleiding in ons gebouw én in het mooie Leuven. Wie zin heeft om de stad verder te verkennen, kan immers aansluiten bij één van onze drie uitgewerkte stadswandelingen.

Na elke wandeling sluiten we op kantoor af met een lekker frietje en een frituursnack. En uiteraard: het hele gezin is meer dan welkom!

Inschrijven kan uiterlijk tot 5 oktober 2026 via het formulier hieronder.

 

Inschrijven

Ik werk in het SBB-kantoor in:
Ik doe na het bezoek aan het hoofdkantoor (voorzie hiervoor ongeveer 30 minuten) ook graag:
Voor elke wandeling voorzien we een stratenplan en documentatie.

Dieetvoorkeuren (vegetarisch, glutenvrij, ...) kan je doorgeven aan [email protected]. 

Praktisch

Datum & tijdstip

Zondag 11 oktober 2026 vanaf 13u00

Adres

SBB Accountants & Adviseurs
Diestsevest 32 bus 1 A
3000 Leuven

Parking

De ondergrondse parking van het hoofdkantoor (op de Diestsevest naast Boerenbond) is uitzonderlijk open voor wie ingeschreven is. De parking van het lokale SBB-kantoor (Vuurkruisenlaan 2) is niet beschikbaar. 

Bekijk op Google maps