Selecteer uw kantoor uit onderstaande lijst

Op basis van uw locatie selecteerden wij ons kantoor in . Wijzigen? Zoek SBB-kantoor.

30 SBB kantoren, steeds dicht bij u

 

ANTWERPEN

  • SBB - Grote Steenweg 158, 2600 Antwerpen 
         Tel. 03/480 20 92 | fax 016/24 70 31 | antwerpen@sbb.be
  • SBB - Provinciesteenweg 436, 2530 Boechout 
         Tel. 03/480 20 92 | fax 016/24 70 00 | antwerpen@sbb.be

  • SBB - Vaartstraat 79, 2960 Brecht
         Tel. 03/330 16 30 | fax 016/24 70 03 | brecht@sbb.be

  • SBB - Antwerpseweg 10, 2440 - Geel 
         Tel. 014/56 29 80 | fax 016/24 70 02 | geel@sbb.be

  • SBB - Vrijheid 222, 2320 Hoogstraten 
         Tel. 03/314 38 24 | fax 016/24 70 26 | hoogstraten@sbb.be

  • SBB - Mechelsestw. 109A, 2860 Sint-Katelijne-Waver 
         Tel. 015/56 06 60 | fax 016/24 70 01 | skw@sbb.be

  • SBB - Steenweg op Mol 114 bus 1, 2300 Turnhout 
         Tel. 014/43 64 21 | fax 016/24 70 04 | turnhout@sbb.be

 

WEST-VLAANDEREN

  • SBB - De Smet de Naeyerlaan 132, 8370 Blankenberge 
         Tel. 050/40 48 80 | fax 016/24 70 20 | blankenberge@sbb.be

  • SBB - Kasteelstraat 30, 8600 Diksmuide 
         Tel. 051/50 08 33 | fax 016/24 70 19 | diksmuide@sbb.be

  • SBB - Diksmuidseweg 95, 8900 Ieper 
         Tel. 057/22 07 00 | fax 016/24 70 22 | ieper@sbb.be

  • SBB - Autobaan 2A, 8210 Loppem 
         Tel. 050/40 48 80 | fax 016/24 70 20 | loppem@sbb.be

  • SBB - Ter Reigerie 11 (Clintonpark), 8800 Roeselare 
         Tel. 051/26 08 80 | fax 016/24 70 18 | roeselare@sbb.be

  • SBB - Felix d’Hoopstraat 181, 8700 Tielt 
         Tel. 051/42 61 11 | fax 016/24 70 23 | tielt@sbb.be

  • SBB - Harelbeekstraat 169 bus 201, 8550 | Zwevegem 
         Tel. 056/24 17 20 | fax 016/24 70 21 | zwevegem@sbb.be

OOST-VLAANDEREN

  • SBB - Moorselbaan 391, 9300 Aalst
         Tel. 053/78 35 42 | fax 016/24 70 16 | aalst@sbb.be

  • SBB - Gentseweg 188, 9120 Beveren
         Tel. 03/760 10 30 | fax 016/24 70 13 | beveren@sbb.be

  • SBB - Oostveldstraat 17, 9900 Eeklo
         Tel. 09/377 54 08 | fax 016/24 70 15 | eeklo@sbb.be

  • SBB - Poolse-Winglaan 2, 9051 Gent
         Tel. 09/243 89 70 | fax 016/24 70 12 | gent@sbb.be

  • SBB - Denen 157, 9080 Lochristi
         Tel. 09/356 05 20 | fax 016/24 70 17 | lochristi@sbb.be

  • SBB - Wortegemstraat 22, 9700 Oudenaarde
         Tel. 055/33 94 40 | fax 016/24 70 14 | oudenaarde@sbb.be   

 

VLAAMS BRABANT

  • SBB - Staatsbaan 57, 3460 Bekkevoort
         Tel. 013/33 44 57 | fax 016/24 70 05 | bekkevoort@sbb.be
  • SBB - Vuurkruisenlaan 2, 3000 Leuven
         Tel. 016/24 51 59 | fax 016/24 70 27 | leuven@sbb.be

  • SBB - Ninoofsesteenweg 1024, 1703 Schepdaal
         Tel. 02/532 25 42 | fax 016/24 70 07 schepdaal@sbb.be


OOSTKANTONS

  • SBB - Malmedyer Straße 63, 4780 Sankt Vith
         Tel. 080/28 03 50 | fax 016/24 70 24 | st-vith@sbb.be

 

LIMBURG

  • SBB - Peerderbaan 21, 3960 Bree
         Tel. 089/46 07 60 | fax 016/24 70 08 | bree@sbb.be

  • SBB - Kempische Steenweg 311 bus 2.06, 3500 Hasselt
         Tel. 011/27 94 90 | fax 016/24 70 30 | hasselt@sbb.be

  • SBB - Europaplein 43 bus 1, 3620 Lanaken
         Tel. 089/71 03 33 | fax 016/24 70 11 | lanaken@sbb.be

  • SBB - Tiensesteenweg 168 blok D bus 401, 3800 Sint-Truiden
         Tel. 011/68 80 28 | fax 016/24 70 09 | st-truiden@sbb.be

  • SBB - Aniciuspark 16, 3700 Tongeren
         Tel. 012/23 63 43 | fax 016/24 70 10 | tongeren@sbb.be

HOOFDZETEL

  • SBB Accountants & Adviseurs
         Diestsevest 32 bus 1a, 3000 Leuven
         Tel. 016/24 64 85 | fax 016/24 70 28 | info@sbb.be