Webinar: 'Als landbouwer met rustpensioen, wat kan ik vanaf 2025 nog met mijn premies doen?'
Vanaf 2025 zal een landbouwer met rustpensioen niet meer beschouwd worden als een GLB-actieve landbouwer. Hierdoor kan die dus niet meer voldoen aan de basisvoorwaarde voor het ontvangen van steun.
Dit heeft als belangrijk gevolg dat er bijvoorbeeld geen betalingsrechten meer uitbetaald kunnen worden. Ook vervalt de mogelijkheid tot het ontvangen van de zoogkoeienpremie, de premies agromilieuklimaatmaatregelen, ecoregelingen en zorgboerderijen en de VLIF-steun.
Programma
In dit webinar informeren we je over de gewijzigde regelgeving en vooral over de gevolgen voor je bedrijf. Daarnaast lichten onze sprekers ook graag toe wat je opties als landbouwer met rustpensioen nog zijn om hier mee om te gaan.
Tijdens en kort na het webinar heb je ook de gelegenheid om vragen te stellen via de chat. Onze experten volgen de uiteenzettingen mee en zullen zo snel mogelijk een antwoord geven.
Het webinar start op vrijdag 18 oktober om 12u30 stipt en duurt ongeveer 45 minuten.
Deelnemen
Het is niet meer mogelijk om in te schrijven voor dit webinar via deze pagina. Deelnemen kan wel nog door rechtstreeks in te schrijven op ons webinarplatform: https://sbb-accountants-adviseurs.webinargeek.com/webinar-als-landbouwer-met-rustpensioen-wat-kan-ik-vanaf-2025-nog-met-mijn-premies-doen
Praktisch
Datum & tijdstip
Vrijdag 18 oktober 2024 om 12u30
Benieuwd hoe we samen je bedrijf vooruit stuwen?
Maak – volledig vrijblijvend – een afspraak voor een eerste gesprek met onze agro bedrijfsadviseur.