Contactez-nous

sluit popup

Beste klant,

Naar aanleiding van de verstrengde coronamaatregelen hebben wij onze dienstverlening opnieuw bijgestuurd.

  • Onze kantoren werken met gesloten deuren. Je kan enkel mits afspraak naar kantoor komen.
  • Onze medewerkers blijven steeds bereikbaar via telefoon, Teams of mail.
  • Indien je documenten wenst binnen te brengen, gebruik hiervoor maximaal onze brievenbussen of tijdens de kantooruren, de boxen die hier speciaal voor voorzien zijn. Deze worden dagelijks meermaals leeggemaakt.
  • Maak maximaal gebruik van ons digitaal platform sbbSLIM om documenten door te sturen. Indien je hier nog niet mee werkt, neem contact met ons kantoor via mail of telefoon. Hier helpen we je graag verder.
  • Indien het gaat om een essentieel klantenbezoek dat niet digitaal georganiseerd kan worden, is een fysieke afspraak wel toegestaan, mits het respecteren van de nodige veiligheidsmaatregelen. Heb je een afspraak op kantoor of bij jou ter plaatse, dan word je vooraf geïnformeerd door je dossierbeheerder over de te respecteren hygiëne- en afstandsregels.

Op de hoogte blijven van de laatste maatregelen voor ondernemingen omtrent het coronavirus? Check onze pagina www.sbb.be/corona-info voor meer informatie.

En tant qu’organisation solidement ancrée au niveau local, nous privilégions une rencontre face à face. Nous connaissons votre secteur comme notre poche et sommes implantés près de chez vous. N’hésitez pas à fixer un rendez-vous – tout à fait sans engagement – dans l’un de nos bureaux.

Contacts

FLANDRE OCCIDENTALE

SBB - Diksmuidseweg 95, 8900 Ieper
Tel. 057/22 07 00 
E. ieper@sbb.be

SBB - Diksmuidsesteenweg 406, 8800 Roeselare 
Tel. 051/26 08 80 
E. roeselare@sbb.be

SBB - Harelbeekstraat 169 bus 201, 8550 Zwevegem 
Tel. 056/24 17 20
E. zwevegem@sbb.be

FLANDRE ORIENTALE

SBB - Kortrijksesteenweg 1052 C, 9051 Gent
Tel. 09/243 89 70 
E. gent@sbb.be

SBB - Denen 157, 9080 Lochristi
Tel. 09/356 05 20 
E. lochristi@sbb.be

SBB - Wortegemstraat 22, 9700 Oudenaarde
Tel. 055/33 94 40
E. oudenaarde@sbb.be   

SIEGE SOCIAL

SBB Diestsevest 32 bus 1a, 3000 Leuven
Tel. 016/24 64 85
E. info@sbb.be

BRABANT FLAMAND

SBB - Vuurkruisenlaan 2, 3000 Leuven 
Tel. 016/24 51 59 
E. leuven@sbb.be

SBB - Ninoofsesteenweg 1024, 1703 Schepdaal
Tel. 02/532 25 42 
E. schepdaal@sbb.be

LIMBOURG

SBB - Tiensesteenweg 178 blok A bus 101, 3800 Sint-Truiden
Tel. 011/68 80 28 
E. st-truiden@sbb.be

SBB - Aniciuspark 16, 3700 Tongeren
Tel. 012/23 63 43 
E. tongeren@sbb.be

CANTONS DE L'EST

SBB - Malmedyer Straße 63,
4780 Sankt Vith
Tel. 080/28 03 50 
E. st-vith@sbb.be